Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Lidhëse Për Perdet Me Magnet

  • Lidhëse për perdet me magnet
  • Një zbukurim për perdet dhe një aksesor me magnet
  • Shumë e thjeshtë të modelosh perde dhe t’u japësh atyre një pamje të re.
  • Kanë një formë të përshtatshme, dhe mund të fiksohen lehtësisht kudo në perde.

L 790

Compare

Përshkrim

  • Lidhese për perdet me magnet versioni me perla.
  • Mbajtësit magnetikë janë një dizajn i thjeshtë i përbërë nga dy magnete të vegjël.
  • Litar i dendur që i lidh ato së bashku.
  • Nuk prishin perdet, nuk e gërvishtin pëlhurën.

 

Specifikat

  • Materiali: poliester.
  • 2 copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj