Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ndarës Për Sirtare

  • Ndarës për sirtare
  • Këto ndarës super të dobishëm të sirtarëve ideal për kuzhinën tuaj.
  • Ideale për organizimin.

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Ndarës për sirtare

  • Këto ndarës super të dobishëm të sirtarëve ideal për kuzhinën tuaj.
  • Ideale për organizimin.

Specifikat:

  • Ndërtimi i tyre i guximshëm do të mbahet i ngushtë në mënyrë që gjithëka në barazim tuaj të mbetet e ndarë dhe e organizuar.
  • Ndarësit janë dizajnuar në mënyrë inteligjente me doreza pa rrëshqitje në secilin fund për të siguruar që ata nuk do të lëvizin dhe rrëshqasin.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj