Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore në formë luge

  • Peshore në formë luge
  • Një matje e saktë e përberesve është celësi për një gatim të shijshëm dhe perfekt!
  • Kjo lugë peshore dixhitale premton precizion në kuzhinë

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Peshore ne forme luge 

  • Një matje e saktë e përberesve është celësi për një gatim të shijshëm dhe perfekt!
  • Kjo lugë peshore dixhitale premton precizion në kuzhinë.

Specifikat:

  • Mat saktësisht gramet e ushqimeve që po konsumon.
  • Luga peshore ka 4 unitete matëse te peshes: gram, ounces, carats dhe kokrra.
  • Përdore për të matur lëngje si mjalti ose qumështi, ose te thata si kripa e piper.
  • Eshtë perfekte edhe për miellin, makaronat, quinoa, oriz, kafe etj…
  • Përmasat: 230mm x 55mm x 25mm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj