Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Set thikash Zepter

Një domosdoshëri për shtëpinë tuaj.

Kompletoni kuzhinën tuaj me këtë set thikash.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set thikash Zepter

  • Një domosdoshëri për shtëpinë tuaj.
  • Kompletoni kuzhinën tuaj me këtë set thikash.

Specifikat:

  • Tehe të mprehta të cilat lejojnë që ushqimi të prehet lehtë
  • ëTë thjeshta në përdorim
  • ëPastrohen lehtë
  • Rezistente dhe zgjasin për një kohë të gjatë.
  • Copë 6

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj