Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Frigoriferi

Jeni lodhur nga rremuja dhe papastertia ne frigoriferë Atehere keto kuti organizuese per frigoriferin jane perfekte per ju.
ëë Instalohet lehtesisht dhe eshte praktike
ëë Eshte perfekte per organizimin e ushiqmeve te vogla si frutat, perimet etj
ëë Ruan hapesiren ne frigorifer dhe ndihmon ne mbajtjen paster te tij
ëë Perbehen nga material cilesor dhe pastrohen lehtesisht
ëë Permasat 11.8 x 14.5 x 6.5 cm

L 790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:organizues-frigoriferi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues Frigoriferi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj