Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues MakeUp

Organizues MakeUp

Mjafte moderne për dhomat tuaja për një sistemim sa më të rregullt.

E qëndrrueshme me dy sitarë te vegjël dhe dy sirtarë të mesëm.

Vendoseni pjesën e sipërme në pjesën e poshtme të sirtarëve ose vendosni ato krah për krah – ashtu sië ju pëlqen.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues MakeUp

E qëndrrueshme me dy sitarë te vegjël dhe dy sirtarë të mesëm.

Vendoseni pjesën e sipërme në pjesën e poshtme të sirtarëve ose vendosni ato krah për krah – ashtu sië ju pëlqen. Dizajn i lartë dhe transparent – i thjeshtë për të gjetur gjërat tuaja. Pastrohet lehtë me sapun dhe ujë.

Dizajn kompakt me kapacitet të madh ruajtjeje.

Specifikat

Përmasat: 24x8x10.5×13.5 cm

Materiali: Plastik

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj