Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sapuni Me Sirtar

  • Zbukuroni banjon tuaj me këte mbajtëse sapuni me sirtar shumë moderne edhe praktike!
  • Funksionon për të mbajtur sapunin , peshqirin dhe aksesorë që ju dëshironi për banjën tuaj.

 

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse sapuni e përshtatshme për banjon tuaj.
  • Me përbërje plastike rezistente.
  • Me një dizanj të vecant për të zbukuruar banjon tuaj!

Specifikat

  • Materiali i produktit: Plastike
  • Mban 1 sapun
  • Përmasat: 14x12x10.5 cm
  • Me ngjitje
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj