Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Për Sapunë

 • Mbajtëse për sapunë
 • Vendoseni në tualet ose kuzhinë.
 • Praktike e vogël dhe nuk zë hapsirë.
 • Me ngjitje në murë, nuk dëmton murin.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 23.5 x 13 x 13 cm.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse Për Sapunë

 • Praktike
 • Vendoseni në tualet ose kuzhinë.

Specifikat:

 • Mjaft praktike e vogël dhe nuk zë hapsirë.
 • Me ngjitje në murë, në mënyrë që mos dëmtoni murin.
 • Materiali: Plastik ABS
 • Përmasat: 23.5 x 13 x 13 cm.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj