Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuesi rrobave për dollap

Tashmë veshjet nuk do të jenë më të pa sistemuara fal këtij organizuesi.

Organizues fantastik për dollapin tuaj.

L 1,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizuesi rrobave për dollap

  • Tashmë veshjet nuk do të jenë më të pa sistemuara fal këtij organizuesi.
  • Organizues fantastik për dollapin tuaj.

Specifikat:

  • Oganizuesi montohet dhe cmontohet lehtësisht.
  • Nuk zë vënd kur cmontohet.
  • Praktik vendoset në cdo dollap.
  • Me 5 kate.
  • Materiali: Plasatik ABS
  • Përmasat: 125 x 30 x 30cm.
  • Disponojmë ngjyrën e bardhë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj