Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shportë Ushqimesh Rrotulluese

  • Shportë rrotulluese 360 gradë me dy shtresa.
  • Mund të kulloni frutat ose perimet.
  • Mund ta përdorni për servirje.
  • Shpora ka 5 ndarje dhe secila shkëputet nga tjetra.

 

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shporta për fruta dhe perime.

Rrotullimi 360 gradë, kullimi i frutave dhe perimeve.

Pastrohet lehtë.

Specifikat

  • Material: PP
  • Stili: i thjeshtë dhe modern
  • Pesha: 900g
  • Madhësia: 34 * 13cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj