Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse për sapu të lëngshëm

  • Hiqni sapunët e zakonshëm dhe zëvëndsoni me këtë mbajtëse kaq praktike.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për sapu të lëngshëm

  • Hiqni sapunët e zakonshëm dhe zëvëndsoni me këtë mbajtëse kaq praktike.
  • Ideale për banjon tuaj, me një shtypje butoni del sasia e duhur e sapunit.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj