Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Sheqeri Kafe Porcelani

  • Set porcelan në formë katrrore 3në1 me kapak dhe me luge brënda.
  • Vjen me një dizanj mjaft të bukur .
  • Një aksesor kaq i nevojshëm në kuzhinën tuaj.

L 1,990

Compare

Përshkrim

  • Për kafe, sheqer dhe caj apo tjetër.
  • Vijnë të vendosura në një mbajtëse prej porcelani për më shumë hijeshi në kuzhinën tuaj!

 

Specifikat

  • Kapaciteti: 201-300ml
  • Materiali: Porcelan
  • Përmasat: 33.2 X 10.5 X 3.3cm
  • Ngjyra: e bardhë, e kuqe, blu
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj