Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Rrobash Pas Dere

  • Varëse rrobash pas dere
  • Metalike me 10 grepa.
  • Varëse rrobash e thjeshtë dhe efektive për cdo shtëpi dhe ambjente të ndryshme.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Varëse rrobash pas dere
  • Metalike me 10 grepa.
  • Varëse rrobash e thjeshtë dhe efektive për cdo shtëpi dhe ambjente të ndryshme.

Specifikat

  • Grepat janë prej druri.
  • Përmasat: 33 x 19 cm x5 cm
  • Materiali: metalike
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj