Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pergatites Caji

Pergatisni nje caj te ngrohte ne pak minuta, shpejte dhe lehte.
ëë Nuk peshon shume dhe ka nje material rezistent
ëë E pershtatshme per te pergatitur kafe, caj apo pije te tjera
ëë Pastrohet lehte
ëë Mund te perdoret per shtepi, zyra, hotele, restorante etj.

L 790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pergatites-caji

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pergatites Caji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj