Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qëruese Misri Rende

  • Qëruese Misri Rende
  • Një aksesor i përkryer për mjetet tuaja të kuzhines.
  • Zhvesh shpejt kokrrat e misrit
  • Teh me vale zigzag, e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur

L 990

Compare

Përshkrim

  • Qëruese Misri Rende
  • Një aksesor i përkryer për mjetet tuaja të kuzhines.
  • Zhvesh shpejt kokrrat e misrit
  • Teh me vale zigzag, e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur.

Specifikat

  • 2 në 1 rende dhe zhveshës misri

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj