Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulluese Enesh Kuzhine

Vendosni enët tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesirë te mjaftueshme ne kuzhinë.

Dizanj inovativ dhe modern.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kulluese Enesh Kuzhine

  • Vendosni enët tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesirë te mjaftueshme ne kuzhinë.
  • Dizanj inovativ dhe modern.

Specifikat:

  • Me vënd të vecantë për mbajtjen e lugeve, pirunjve dhe thikave.
  • Një aksesor kaq i nevojshëm ne cdo shtëpi.
  • Përmasat: ë47 x 26,5 x 7,5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj