Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Erëzash 3 në 1 Inox

 • Mbajtëse erëzash 3 në 1 Inox
 • Nje set i domosdoshëm për cdo familje praktik dhe shumë funksional.
 • Për kafe, sheqer, caj, erza, apo tjetër i paisur dhe me lugë.
 • I përshtshëm për cdo dekor ambjenti të shtëpisë tuaj.
 • Pastrohet lehtesisht.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse erëzash 3 në 1 Inox
 • Mbajtëse për kafe, sheqer, me kapak dhe lugën përkatëse.
 • Bërë nga celik inox cilësi të lartë.

Specifikat

 • Kapaciteti: 201-300ml
 • Materiali: celiku inox dhe qelqi
 • Madhësia: rreth 7.5 * 9cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj