Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavë Keku

  • Tavë me formë për kek për kuzhinën tuaj.
  • Garanton shpërndarje të shkëlqyer të nxehtësisë dhe stabilitetit.
  • Veshje jo-ngjitëse me cilësi të lartë.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Tavë keku
  • Funksional për pjekje i përsosur për bukë, kek me mollë, pica, tiramisu.
  • Forma e tavës për pjekje është bërë nga materiali i fortë dhe i qëndrueshëm, nxehtësi e njëtrajtshme, e sigurt për furra deri në 500 gradë.
  • Material i qëndrueshëm prej çelikut të karbonit.
  • Veshje jo-ngjitëse me cilësi të lartë.

Specifikat

  • Përmasat me diametër : 28 cmx24cmx 22cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj