Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Organizues për shtëpi

Organizues fantastik për cdo ambjent.

Një domosdoshmëri për shtëpinë.

L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues për shtëpinë

  • Organizues fantastik për cdo ambjent.
  • Një domosdoshmëri për shtëpinë.

Specifikat:

  • Pamje mjaft moderne dhe e bukur.
  • Ka mjaft hapsirë.
  • Vendosni cka dëshironi në të.
  • Me palosje.
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Drru Bamboo.
  • Përmasat: 89 x 70 x 25 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj