Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Larës Prej Selikoni

Larës prej selikoni. Mjaft me sfyngjerët e bezdishëm. Ky larës fantastik prej selikoni ju vjen ne ndihme ne perditshmerine tuaj.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Larës prej selikoni

  • Mjaft me sfyngjerët e bezdishëm.

Specifikat:

  • Shumë praktike.
  • Nuk lë mbetjet e mbeturinave.
  • Eshtë antibakterial.
  • Eshtë i lehtë për tu mirëmbajtur dhe i lehtë për tu përdorur gjithashtu.
  • Materiali:I bërë nga silikoni fleksibël dhe i qëndrueshem.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj