Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Raft për rroba

Organizoni veshjet në mënyrë fantastike.

Një stil mjaft modern.

L 4,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Raft për rroba

  • Organizoni veshjet në mënyrë fantastike.
  • Një stil mjaft modern.

Specifikat:

  • Ka mjaft haspirë.
  • Përvec veshjeve vendosni dhe canta apo cfarë dëshironi.
  • Ideal për shtëpit e pushimit.
  • Transportohet dhe montohet lehtësisht.
  • Materiali: Drru Bmboo.
  • Përmasat: 165 x 122 x 35 cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj