Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Zmadhues ekrani

Mjaftë u lodhet duke parë në smartpohnin tuaj te vogël por bejni tuajin kete produkt fantastik

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbështetës telefoni, zgjeron ne menyre 3D telefonin madhësi kompakte dhe peshë e lehtë për t’u mbajtur.
Mjaftë qetësues për sytë i përshtatshem për filmat e videot …

Specifikimet
Materiali: Plastik + ABS
Permasa: 180X150X40mm

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj