Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Filxhan kafeje

Filxhanin më interesant të momentit-Suction Mug Spill.ë

Tashmë kafeja e zyrës do të shijohet vetëm më këtë super filxhan!

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Filxhan Kafe

  • ëFilxhanin më interesant të momentit-Suction Mug Spill.ë
  • Tashmë kafeja e zyrës do të shijohet vetëm më këtë super filxhan!

Specifikat:

  • Me tumbler teknology-e pajisur ne pjesen e poshte me nje valvul te fuqishme ajri, qe nuk e lejon te levizi prej tavolines nese nuk ushtrohet shume forcë.
  • Kur lëvizet vertikalisht lart, valvula clirohet automatikisht.
  • Ideal për në tavolinen e zyres, ku nuk mungojnë dokumentet e rëndesishëm qe nuk mund te prishen apo të lagen nga pakujdesitë e përhershme.ë
  • Pamje klasike dhe elegante.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj