Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Për 6 Gota Shots

  • Gëzoni kohën tuaj të lirë në shtëpi, në kamping e kudo.
  • Ky produkt është i shkëlqyeshëm për pushime, bare për festa në shtëpi etj…
  • Do t’ju lejojë të mbushni me lehtësi deri në gjashtë gota në të njëjtën kohë me pijen tuaj të preferuar.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Kjo varëse gotash ju lejon të mbushni me lehtësi deri në gjashtë gota njëkohësisht.
  • Thjesht vendosni cdo gotë nën cdo grykë te mbajtëses.
  • Ka gjashtë gryka dhe ju e derdhni pijen tuaj të zgjedhur direkt në gotë.

 

Specifikat

  • Materiali: Gome silikoni
  • 6 gota Shots
  • Madhësia e varëse gotash: 13,2 * 12,3 cm
  • Ngjyra: gri e errët
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj