Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender Me Gotë Qelqi

 • Blender me gotë qelqi i cili përbëhet nga një material inoksi,
 • I përshtatshëm për miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar një përzierje perfekte.
 • Ky produkt qëndron shumë mirë në kuzhinën tuaj pasi nuk zë shumë hapësirë.
 • Lehtësisht i përdorshëm dhe për t’u pastruar.

L 3,790

Compare

Përshkrim

 • Blender me gotë qelqi
 • Blender DSP model KJ2038.
 • Paketimi përmban dy gota material qelqi ku njëra prej të cilave ka kapacitet 1.5 L dhe tjetra është më e vogël.
 • Ka buton kontrolli për shpejtësin dhe është me dy nivele shpejtësie.
 • Me një shpejtësi 500W, tension 220-240V dhe frekuencë 50/60Hz
 • Thikat janë material inoksi.

Specifikat

 • Marka DSP
 • Fuqia 500 W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj