Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Filxhanësh Me Varje

  • Mbajtëse filxhanësh me varje
  • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largojë rrëmujën në kuzhinën tuaj.
  • Dekorim kreativ për shtëpinë tuaj e qëndrueshme dhe praktike.
  • I përshtatshëm për të varur filxhanin e kafesë, celësin, enët e kuzhinës, rrobat, kravatën, cantën e shpinës, cadrën, rripin për ndonjë send të vogël.

L 390

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse filxhanësh me varje.
  • Ju kursen hapësirën dhe praktit në vendosje.
  • I përshtatshëm për të varur filxhanin e kafesë, enët e kuzhinës.

Specifikat

  • Madhësia: 26.2cm x 6.5cm
  • Material: Hekuri
  • E përbërë nga 6 grepa
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj