Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Krehër Dhe Pjastër

 

  • Tani mund ti krihni dhe ti shtrini flokët lehtësish.
  • Krëhër për rregullimin e flokëve me qeramikë për drejtimin e flokëve.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kreher dhe pjastër 2 në 1
  • Krëhër elektrik për femra dhe meshkuj.

 

Specifikat

  • Temperatura e ngrohjes: rreth 130 gradë-200 gradë
  • Tensioni nominal: 110V-220V
  • Fuqia e vlerësuar: 45 W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj