Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine rroje dhe qethje

I përshtatshëm për rroje dhe per qethje
ë Fuqia e fortë me motor me shpejtësi të lartë
ë Brush ëelik inox për të prere qimet e fytyrës dhe kokës
ë Ngjyra: Portokalli dhe i kuqe
ë Pesha: 0.7kg
ë Materiali: Blades: ëelik inox
ë Madhësia: 15x6x20cm

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:makine-rroje-dhe-qethje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine rroje dhe qethje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj