Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Dore Vertikal Lexical

 • Hekur dore vertikal Lexical
 • Gati për tu përdorur në cdo moment.
 • Falë përmasave kompakte mund ta merrni me vete kudo, në valixhen tuaj gjatë udhëtimeve për të pasur rroba të hekurosura në cdo rast.
 • Hekurosje vertikale dhe shumë i lehtë në përdorim.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hekur dore vertikal Lexican 1000W.
 • Avull i vazhdueshëm deri në 20 minuta.
 • Koha e ngrohjes deri në 45 sekonda.
 • E thjeshtë dhe shumë e përshtatshme për të gjithë.

 

Specifikat

 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit 300ml
 • Fuqia 1000W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj