Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

SWEET HOME

Produkt i vecantë dhe utilitar për të dekoruar cdo shtëpi.

Shfrytëzoni hapësirën në maksimum për të mbajtur shtëpine sa më rregullt dhe të pastër.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

SWEET HOME

  • Produkt i vecantë dhe utilitar për të dekoruar cdo shtëpi.
  • Shfrytëzoni hapësirën në maksimum për të mbajtur shtëpine sa më rregullt dhe të pastër.

Specifikat:

  • Raft dhe organizues i cili mund te vendoset në kuzhine,banjo, dhomen e ndenjes apo dhome.
  • Me 4 varese për të vendosur celesat, shallin, kapelen, cadrën apo cdo send tjetër ne hapësiren e siperme.
  • Praktike, e thjeshtë dhe elegante.
  • Përmasa: 47×16.5x8cm.
  • Materiali: Miksim i drurit dhe plastikes.
  • Disponojmë ngjyrën e bardhë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj