Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Lugësh Dhe Sendesh Kuzhine

 • Për ju një organizues kuzhinë ose tualeti.
 • Shumë thjesht, shmangni rrëmujën.
 • Praktike në përdorim dhe montim.

 

L 990

Compare

Përshkrim

 • Krijoni hapësirë dhe organizoni kuzhinën tuaj.
 • Grepat hapen sipas dëshirës.
 • Ngjiteni në mur dhe shtyheni fort për 30 sekonda.
 • Montohet shumë lehtë.

Specifikat

 • Materiali: alumini
 • Ngjyra: e zezë e ndritshme
 • Ngjitet, pa gozhdë.
 • Përmasat: 40 * 1.5 * 6.5cm
 • Me 8 grepa
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj