Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Nderëse Rrobash Prej Alumini

  • Nderëse rrobash alumini rrobash me hapje.
  • Bërë nga material alumini, shumë i fortë dhe i qëndrueshëm në përdorim.
  • Dizajn i palosshëm, duke kursyer hapësirën kur nuk është në përdorim.
  • Instalim i lehtë.

L 1,990

Compare

Përshkrim

Nderëse rrobash prej alumini ndihmon në tharjen e rrobave tuaja dhe shmang rrudhat kur varni rrobat .

Ju ndihmon të mbani rrobat të organizuara dhe është e lehtë për t’u përdorur.

Një zgjidhje praktike dhe nuk ju zë vënd.

Specifikatë

  • Gjatesia 70 cm
  • Gjeresia ne hapje 80 cm
  • Material alumin
  • Antindryshk
  • Ngjyra: argjend
  • Montim me vida
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj