Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Çorape Silikoni

  • E kemi gjetur zgjidhjen sesi të mbroni lëkurën e thembrave nga plasaritja dhe ashpërsimi.
  • Ju vjen në ndihmë kjo corape silikoni kaq praktike.
  • Mund të ripërdoret, lani me dorë me ujë të ngrohtë dhe sapun, pastaj thajeni në ajër.

L 490

Compare

Përshkrim

Zgjidhja ideale.

Corape silikoni, hidratuese dhe zbutëse për të mbajtur thembrën tuaj të butë.

Mund të lahet, silikoni i butë mjekësor, jo-toksik, parandalon lëkurën e thatë.

E përsosur për njerëzit që qëndrojnë në këmbë ose ecin gjatë në ditë si, mësuesi, infermierja, shitësit etj.

Specifikat

  • Gjatësia * Gjerësia: 7.5x10cm
  • Materiali: Silikoni
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj