Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set me kosha

Një set kaq praktik dhe i kompletuar për tualetin tuaj.

Ideal për ju.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set me kosha

  • Një set kaq praktik dhe i kompletuar për tualetin tuaj.
  • Ideal për ju.

Specifikat:

  • Me 5 aksesorë të ndryshëm:
  • 1-Kosh i madh me kapak për rroba
  • 2-Kosh i hapur për rroba
  • 3-Kosh i vogël me kapak
  • 4-Kosh mbeturinash
  • 5-Furcë pastruese
  • Materiali: Plastik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj