Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Maskot Dhe Bluze

  • Bluze dhe maskot super e ngrohtë dhe e butë.
  • E përkryer dhe kur fëmijët tuaj janë duke luajtur jashtë për ngrohtësi dhe rehati.
  • Maskota paloset në kapucë dhe mbyllet mirë nga brenda.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Bluze dhe maskot super e ngrohtë dhe e butë.
  • Fëmijet mund të argëtohen.
  • E përkryer dhe kur fëmijët tuaj janë duke luajtur jashtë për ngrohtësi dhe rehati.
  • Maskota paloset në kapucë dhe mbyllet mirë nga brenda.
  • E shkëlqyeshme për fëmijët në moshe 3-11 vjec.

Specifikat

  • 3 dizenjo të ndryshme.
  • Materiali : Pellush
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj