Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrjet Për Larjen e Atleteve Në Lavatrice

  • Vendosni këpucët tuaja në ëantë dhe mbyllini atë.
  • Material rrjetë e fortë.
  • E përshtatshme për 1 palë atlete

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Rrjet për larjen e këpucëve ne lavatrice.
  • Projektuar posacërisht për të larë këpucët/atletet në një mënyrë të thjeshtë dhe pa i dëmtuar ato.

 

Specifikat

  • Përmasat: 25 x 26 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj