Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mini Sobë Elektrike

 • Mini sobë elektrike
 • Ngrohje e shpejtë, temperaturë e lartë e sipërfaqes, deri në 500 gradë.
 • Mund ta vendosni kudo në kuzhinën tuaj apo në udhëtime ku mund ta merni me vete .
 • Tepër praktike dhe e lehtë në përdorim.

L 1,790

Compare

Përshkrim

 • Mini Sobë elektrike.
 • Tubi i ngrohjes mund të zhvendoset, i përshtatshëm për pastrim dhe më i përshtatshëm për t’u përdorur.
 • Kontrolli i përsëritur i ngritjes së temperaturës, kontrolli i temperaturës, i përshtatshëm për qull supë, gjithashtu i përshtatshëm për tenxhere të nxehtë, i njëjti funksion si tenxhere me induksion.
 • Drita e kuqe poshtë zorrës së jashtme do të fiket kur furra elektrike arrin temperaturën që rregulloni.

 

Specifikat

 • Materiali: Aliazh
 • Ngjyra: e kuqe
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 500W
 • Diametri i pllakës së ngrohjes:ë 100 mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj