Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Organizativ Për Lavatrice Bamboo

  • Raft organizativ për lavatrice druri bamboo.
  • Do i jap një pamje të bukur tualetit në shtëpineë tuaj.

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Raft organizativ për lavatrice druri bamboo.
  • Do i jap një pamje të bukur tualetit në shtëpinë tuaj.
  • Ju ndihmon të mos keni rrëmuje.
  • Vendosni peshqirat, detergjentët, shampon dhe cdo lloj aksesori.

Specifikat

  • Përmasat: 152 x 68 x 28 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj