Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Letër Ngjitëse Imitim Mermeri Me Dy Ngjyra

  • Për një pamje moderne të kuzhines suaj.
  • Letër ngjitëse imitim mermeri me dy ngjyra e badhë dhe e zezë.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Letër ngjitëse imitim mermeri e bardhë ose të zezë
  • Për një pamje moderne të kuzhines suaj.
  • Letër ngjitëse imitim mermeri me dy ngjyra e badhë dhe e zezë.
  • Mund ta ngjisni lehtësisht falë ngjitësit adeziv që ka vetë.
  • Mund të vendoset në cdo sipërfaqe të lëmuar të pastër dhe të thatë si raft, dërrasë, dollap druri, sirtar, mure, dritare, xham etj
  • Material rezistent ndaj uji.

Specifikat

  • Ngjyrat: e zezë e bardhë
  • Përmasat: 60cm x 5m
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj