Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Intex Me 4 Vënde

  • Pishinë Intex me 4 vënde
  • Tashmë ju mund të relaksoheni dhe të kaloni kohën e lirë gjatë ditëve të nxehta të verës në kopshtin tuaj.
  • Vjen me një dizajn tepër komod dhe ofron ndjesi rehatie.
  • Ofron ndjesi komoditeti në saj të dizajnit që ka.

L 6,900

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pishinë Intex me 4 vënde mbështëtëse.
  • Pishina e përshtatshme për fëmijë me moshë mbi 3 vjec.
  • Tepër funksionale dhe e krijuar me material të cilësisë së lartë.
  • Mund ta përdorni në ëdo kohë , poshtë një ëadre plazhi dhe gjithashtu mund të shijoni një dreke piknikuëne oborrin tuaj.

Specifikat

  • Përmasat : 2.29mx2.29mx66cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj