Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Uturak Dhe Karrige

  • Uturak dhe karrige për fëmijë të vegjël.
  • E qëndrueshme me krahë ku siguron që fëmija të mos bjerë.
  • Lehtë për t’u vendosur
  • Lehtë për t’u pastruarHigjienike, e pastër.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Uturak dhe karrige për fëmijë të vegjël.
  • Lehtë për t’u vendosur
  • Lehtë për t’u pastruar higjienike, e pastër.
  • Me kapak.

Specifikat

  • Material: plastik
  • Me kapak.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj