Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Intex Për Fëmijë +6 Vjeç

 • Pishinë për të gjithë familjen.
 • Me përmasa të mëdha në mënyrë që bën të përshtatëshe edhe për pjestarët më të rritur të familjes.
 • Ofron hapësirë maksimale për argëtim.
 • Me mbajtëse anësore të trasha dhe të sigurta.
 • Dimensionet e pishinës janë 3.05m x 1.83m x 56cm.

L 6,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pishinë për të gjithë familjen.
 • Pjeset anësore te gjera mundesojne hapesiren maksimale per lojera duke ofruar gjithashtu siguri per femijet tuaj.
 • E bërë nga materiale cilësore dhe shumë rezistente, që do jetë e sigurt në përdorim edhe gjatë ditëve të nxehta.

Specifikat

 • Pëmasat: 305 x 183 x 56 cm
 • Kapaciteti maksimalë i ujit: 1018 litra
 • Për moshë + 6 vjec
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj