Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues MakeUp

  • Organizues MakeUp.
  • Kuti tepër e organizuar për tualete, bizhuteri, manikyr.
  • E qëndrueshme me 2 sitarë te vegjël dhe 1 sirtarë të madh.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Organizues MakeUp.
  • Organizoni tualete, bizhuteri, manikyr
  • E qëndrueshme me 2 sitarë te vegjël dhe 1 sirtarë të madh.
  • Pjesa e sipërme me kapak të tejdukshëm dhe me hapsirë të mjaftuesheme.

Specifikat

  • Materiali: Plastike
  • Permasa: 42 cm x 30.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj