Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse lavatrice Metalike

  • Mbajtës i lëvizshëm për lavatrice, frigorifer etj…
  • Ka funksione të ndryshme për mbajtjen e paisjes, amortizimin dhe parandalimin e rrëshqitjes.
  • Bazë e rregullueshme, mund të rregulloni gjatësinë për paisje të ndryshme.
  • E lëvizshme me rrota që mund të transportohet kudo.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kjo mbajtëse shumë-funksionale është e përshtatshme për paisje të ndryshme duke përfshirë lavatriëe, frigorifer, tharëse, etj.
  • I rregullueshëm për paisje të ndryshme, ju mund ta rregulloni atë në përputhje me nevojat tuaja.

Specifikat

  • Materiali: Hekuri
  • Madhësia: 45.00X5.00X4.00cm
  • Mban peshë 280 kg
  • Ngjyrë e bardhë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj