Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues për rroba

Organizuesi rrobave.

Sitememoni ambjentin dhe rrobat e juaja.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizues për rroba

  • Organizuesi rrobave.
  • Sitememoni ambjentin dhe rrobat e juaja.

Specifikat:

  • Ideal për shtëpitë, zyrat ose shtëpitë e pushimit.
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Metal rezistent me këmb që nuk rrëshkasin.
  • Përmasat: 160 x 38.5 x 60 cm
  • Disponojmë ngjyrën e bardhë

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj