Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për shkrijen e dyllit DSP

Paisje për depilim.

Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja të shkoni në qëndrat e bukurisë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për shkrijen e dyllit DSP.

  • Paisje për depilim.
  • Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja të shkoni në qëndrat e bukurisë.

Specifikat:

  • Përdoret dhe për shkrijen e dyllit me kokrra.
  • Në paketim do të merni dhuratë dyll me kokrra dhe shpatullat pëe hapjen e dyllit.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj