Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Erëzash Me 4 Kate

  • Mbajtëse erëzash me 4 kate praktike.
  • Ideale për kripë, sheqer apo erza të tjera.
  • Praktike dhe e lehte ne montim.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse erëzash me 4 kate.
  • Secila kuti është e levizshme.

 

 

Specifikat

  • Materiali: Plastike
  • Me 4 kuti plastike
  • Permasat 30.5 cm x 10.5 cm
  • Ngjyrat: blu dhe gri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj