Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Metalik

  • Raft metalik me gjatësi të ndryshushme.
  • Vendoset mbi mikrovalë ose furrat e vogla.
  • Material i fortë dhe i qëndrueshëm ndaj ngarkesave.
  • Zgjidhia perfekte për kuzhinën tuaj.

L 2,990

Compare

Përshkrim

  • Raft metalik me gradim ku zgjerohet 40-64 cm.
  • Organizoni në mënyrë perfekte kuzhinën tuaj.
  • Pajisje me cilësi të lartë, dhe i qëndrueshëm.

 

Specifikat

  • Përmasat: 36.5 x 45 cm
  • Material: Metal
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj