Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Lugësh

 • Pamje elegante, sipërfaqe e lëmuar dhe trashësi optimale për përdorimin.
 • Dizajni i thjeshtë klasik ka pamjen e pastër elegante dhe përshtatet për një darkë të bukur.

L 1,990

Compare

Përshkrim

 • Set i nevojshëm për kuzhinën tuaj, material inoksi që nuk nxihen, me një dizanj të bukur dhe elegant.
 • Cilësi maksimale.
 • Seti përmban 24 copë.
 • 6 Lugë të mëdha
 • 6 Lugë të vogla
 • 6 Pirunj
 • 6 Thika

Specifikatë

 • Metali: ëelik inox
 • 24 copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj