Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shportë Gatimi

 • Shportë gatimi
 • Për skuqje ose si një kulluese, për të pastruar frutat dhe perimet tuaj
 • E bërë nga celiku inox është e sigurt për ushqim
 • Përdoret për të gatuar ushqime në avull, për të zier ose për të skuqur.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shportë gatimi
 • Për skuqje ose mund ta përdorni si një kulluese, për të pastruar frutat dhe perimet tuaja.
 • Shporta e kuzhinës është një ndihmës i madh i kuzhinës dhe e bën përgatitjen e ushqimit të sigurt dhe praktik!
Specifikat
 • Materiali: Celik inox
 • Ngjyra: Argjendi
 • Pesha: rreth 260g
 • Përmasat: 240*240*30mm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj